DM Mobileen | ru | ua

Питання та відповіді

Установка DM Mobile
- На які телефони можна встановити програму?
Програму можна встановити на більшість телефонів, що підтримують Java. Для комфортної роботи з програмою роздільна здатність екрана вашого телефону має бути 240x320 або вище.
- Чи можу я встановити програму на пристрій Windows Mobile?
За промовчанням Windows Mobile не підтримує програми на Java. Однак, ви можете спробувати запустити DM Mobile через емулятор.

Запуск DM Mobile:
- При першому запуску програма повідомляє про помилку й припиняє роботу.
Перед запуском програми відкрийте меню "Функції" (на вашому телефоні назва може бути іншою) з настройками роботи програми. В меню, що з'явилося, дозвольте програмі запис і читання з карти пам'яті (при відсутності карти пам'яті дозвольте запис і читання в пам'ять телефону). Це необхідно для того щоб програма могла зберігати завантажені файли.

Робота з DM Mobile:
- Куди зберігаються завантажені файли?
Програма намагається зберегти завантажені файли в стандартні папки телефону, котрі відповідають типу файлу. Наприклад малюнки -- в папку "Зображення", а музику (mp3) -- в папку "Музика". Якщо відповідних папок немає або програма не може їх знайти, то файли зберігаються в папку Downloads на картці пам'яті або в пам'яті телефону. Папку для збереження можна змінити в налаштуваннях програми.
- Телефон постійно запитує дозволу на дії програми.
Закрийте програму. У меню "Функції" (на вашому телефоні назва може бути іншою) з настройками роботи програми встановіть максимально можливі повноваження для DM Mobile на запис та читання файлів, а також на доступ до Інтернету.
- Для файлу в списку завантажень не працює опція меню "Відкрити файл".
Ця можливість підтримується обмеженим числом телефонів. Однак, є надія, що вона буде реалізована в більшості нових телефонів.
- Як керувати завантаженнями в списку?
Для виклику контекстного меню виберіть за допомогою навігаційних клавіш файл і натисніть клавішу "ОК" (зазвичай розташована в центрі блоку навігації). Для того, щоб виділити кілька файлів натискайте клавішу "5" на клавіатурі телефона.

Повернутися на головну

© 2009 WestByte Software